Prochem Profesionální sada pro odstraňování skvrn

Profesionální sada- základní sada čistících prostředků pro odstraňování nejběžnějších druhů skvrn, která tvoří základ pro jejich úspěšné odstranění.
Zobrazit více
0 %
2 143 Kč
Momentálně doprodané

Hlídat dostupnost produktu

Výrobce:Prochem
cena bez DPH:1 771 Kč
Popis
parametry
Soubory a odkazy
Recenze

Profesionální sada čistících prostředků pro odstraňování nejběžnějších druhů skvrn

Tato sada obsahuje následující čistící prostředky a informační brožurku o přehledu skvrn a doporučení pro jejich odsranění.  

NEUTRAL PRO - SPOTTER   Univerzální čistič skvrn, který je účinný na většinu skvrn od potravin, nápojů a všeobecných skvrn na kobercích a textiliích. Má neutrálním pH a certifikaci WOOLSAFE.

STAIN PRO  Vysoce účinný odstraňovač bílkoviných skvrn z koberců a textílií. Vhodný pro odstranění čerstvých skvrn od kávy, čaje, mléka,smetany,vína a dále skvrn od krve a zvratků. 

COFFEE STAIN REMOVER  Speciálně vyvinutý kyselý prostředek pro přímé odstranění tříslovinových skvrn  od  čaje, kávy, piva a jakýchkoli dalších, vodních map a jiného žlutého a hnědého zbarvení na kobercích a textiliích. 

CITRUS GEL  Citrusové rozpouštědlo a čisticí prostředek na bázi tekutého gelu. Odstraňuje skvrny od oleje, maziv, dehtu, pryskyřice, žvýkačky a jiných olejových skvrn na kobercích a textiliích.

Tato sada tvoří základ pro úspěšné odstranění nejběžnějších skvrn.

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.

Povolit vše
Vybrat