Reference našich zákazníků

 

Petr Hrubý
Vstřícný přístup na profesionální úrovni. Kvalitní stroje a spotřební materiál pro odborníky.

David Burian
Děkuji za skvělé školení plné zásadních informací, jež nás profesně posouvá na vyšší úroveň.
Jsem rád, že naším zákazníkům můžeme díky novým technologiím, jež nám p. Hrubý představil, nabídnout tu nejvyšší kvalitu v oboru čištění koberců.
David Burian

Jan Šafařík
Pan Hrubý předal naší firmě velkou spoustu důležitých vědomostí z oblasti čištění. Nezůstalo jen u vědomostí, naše spolupráce pokračuje i dodáváním skvělých čistících prostředků a v neposlední řadě také technologií. Velice si ho vážím nejen jako obchodního partnera, ale hlavně jako člověka. Díky!

Z. Sturz
Dobrý den p. Hrubý
Jenom ve zkratce ohledně nově zakoupeného vysavače. Jakmile jsem přijel domu , tak mi to nedalo abych vysavač hned nevyzkoušel. Překvapila mě propracovanost do posledního detailu jak například madlo které je k vysavači přesně vyvážené, tichý chod ,kolečka pro snadnou manipulaci a mnoho dalších věcí nemluvě o nejdůležitější věci: schopnosti precizně vysát a možnost ukázat zákazníkovi  test za pomoci demofiltru.
Jenom pro zajímavost vysál jsem vůni do vysavače v podobě malých krystalů ,které by měli z vysavače šířit odér.Evidentně i samotná filtrace vysavače je velmi kvalitní jelikož nebylo skoro nic cítit.
To jsou moje první dojmy a jsem naprosto spokojený s Vami doporučeným typem vysavače.
S pozdravem Sturz

Štefanko
Dobrý den pane Hrubý,
asi nejlepší vysavač co jsem kdy měl v ruce. Neskutečně lehké a účinné vysávání, únava = 0. Děkuji, byla to dobrá volba.
S přátelským pozdravem, Štefanko.

Renata Vešicová
Dobrý den, pane Hrubý,
píšu Vám, abych Vám poděkovala za pomoc s výběrem extraktoru a čističů a také za manuál, v němž jsou opravdu zajímavé a cenné informace.
Vyčistila jsem první dvě auta a musím říct, že takový výsledek jsem ani nečekala. Krásně se s extraktorem pracuje, vůbec se to nedá srovnat s těmi na domácí použití, je to jako mercedes vedle trabanta. Ještě budu u Vás určitě přiobjednávat nějaká další čistidla, protože pár skvrnek nepustilo (ale opravdu jen minimum), jinak Vámi doporučená čistidla jsou perfektní a krásně voní a sedačky v autě byly suché během hodiny.
Přeji hezký večer a jsem s pozdravem
Renata Vešicová 

BERHAM spol. s.r.o.
Dobrý den, kdysi jsem se rozhodovala mezi vysavačem Vorwerk a Lindhaus a nakonec jsem pořídila vysavač Lindhaus DP-5 který užívám bez problémů již 15.rokem a to téměř každý den (jsem úklidový maniak - 3děti, 3psi, kočka...) a stále bez poruchy. Jen přejetí autem nepřežil bez újmy, ale to zachránil skvělý a velmi rychlý servis pana Hrubého. Takže již druhý den po nešťasné události již opět fungoval!!! A k tomu jsem pořídila novou mini turbohlavici - no úžas, zprvu jsem k tomuto přistupovala poněkud skepticky, jak taková malá "mrška" bez motoru může fungovat, ale opravdu FUNGUJE a to na jedničku. Opět mě to utvrdilo v tom, že jiný vysavač již nikdy nebudu chtít. Mohu všem jen a jen doporučit.

Jaroslava Färberová
Dobrý den, vysavač DP-5 jsem poprvé zakoupila v roce 1998. Od té doby fungoval bez jakéhokoli problému do minulého měsíce. Bylo radostné zjištění, že existuje stále prodejce tohoto výrobku. Neznám lepší vysavač! Všem mohu vřele doporučit a také po svých známých provádím osvětu jako Brno. Opravdu mohu pouze zkonstatovat SUPR výrobek a k tomu ještě bezva slušný PRODEJCE! Supr.

Martina Novotná
Dobrý den, vysavač DP-5 New Age jsem koupila pře měsícem a jsem s ním velice spokojená, dokonale vysaje koberce i matrace a dokonce jsem se zbavila i chlupů po našem bíglovi. Matrace jsem zkoušela vysat dvakrát a dobrý.

Irena Štiplová
Vysavač Lindhaus DP-5 používám již řadu let a jsem s ním opravdu velmi spokojená. Stal se mi nepostradatelným pomocníkem při vysávání. Hodnotila jsem 5 hvězdiček.

Dobrý den,
tuto mini turbo hlavici jsem si pořizovala s trochou nedůvěry, jak taková věc bez motoru může asi fungovat...ale ono to fakt funguje a to na jedničku. Všem doporučuji, na běžné každodenní vysávání sedačky je to prostě super, nemusíte se dřít s celým strojem a pobere to i chlupy ze zvířecích miláčků. Opět skvělá vychytávka, která mě utvrdila v tom, že jiný vysyvač již nikdy nebudu chtít!!! Užívám již 15.tým rokem DP 5 HEPA a bez problémů.

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.

Povolit vše
Vybrat
Nesouhlasím