Rady a tipy

Zde se naleznete odpovědi na nejčastěji pokládané dotazy :

 

Jaký model vysavače se hodí do domácnosti nejlépe ?

Záleží na preferencích každého zákazníka, ale nejvíce se prodává model DP-5 Linda. Je vybaven patentovaným nástavcem na tvrdé podlahy , klepací hlavou na vysávání koberců a bohatým příslušenstvím. Patří do energetické třídy A. Dále má výborné filtrační schopnosti a atest CRI. Další volbou může být model Hepa pro Eco Force. Vysavač má taktéž výborný sací výkon, nízkou hlučnost a účinnou filtraci. Pro někoho může být předností nižší cena, která je dána "očesaným" příslušenstvím.

 

Máme doma pejska a nevíme jaký vysavač zvolit ?

Jednoznačně vysavač s klepací hlavou a účinnou filtrací . Klepací hlava je to " kouzlo" , které vám opravdu účinně vysaje chloupky a všechny nečistoty z koberců. Díky preciznímu uložení elektronicky vyvažovaného kartáče s štěnami uloženými do šípovitého tvaru , elektronikou hlídající otáčky a kvalitnímu motoru se klepací hlava pustí do vysávání nečistot z koberce s rychlostí 5 000 otáček za minutu. Konstrukce klepací hlavy je však maximálně šetrná a koberec vám neponičí. Výsledkem je pouze vysátí i tak obtížně odstranitelných nečistot jako jsou např. psí chlupy.

Proč volit vysavač se sáčkem ?

Vysavače Lindhaus mají všichni patentovaný systém pro maximální naplnění sáčku, jedná se o systém proudění vzdechu , který zajišťuje maximální naplnění sáčku bez omezení sání. Zákaznící jsou překvapeni, že sáček po naplnění vypadá jako pytlík s moukou. Další předností je hygienická manipulace se sáčkem, sáček po naplnění lehce vyměníte.

 

Jak dlouho vydrží sáčky v domácnosti ?

To je těžké říct. Něktěří zákazníci si vysavač zakoupí a půjčují si ho i v rodině a pak jsou překvapeni, že došly mnohem dříve než jsme říkali : ) . Ale běžné balení s 10 ks papírových sáčků vydrží v domácnosti okolo 1 roku . Při prvních vysáváních se sáček díky účinnosti klepací hlavy ( vysaje toho více z koberce) plní rychleji. Poté se již spotřeba ustáluje.

Mám doma pouze tvrdé podlahy, ale líbí se mi model DP5 Linda s klepací hlavou. Jde koupit i samotný vysavač bez klepací hlavy ?

Ano, lze to. Pokud nám napíšete přes e-shop nebo info@hptrading.cz lze se domluvit a vysavač koupit pouze s nástavcem na pevné podlahy a příslušenstvím.

 

Máme menší penzion a nevíme jaký model vysavače by byl pro nás vhodný .

Nejvhodnější je model Hepa Pro Eco Force 30 - s klepací hlavou  a příslušenstvím nebo model RX HEPA ECO FORCE 380 .Oba modely mají vysoký sací výkon, příslušenství prakticky umístěné přímo na těle vysavače. Hlavní rozdíl mezi nimi je v šíři klepací hlavy, model RX HEPA ECO FORCE 380 má šíři 38 cm a je vhodný pro větší pokoje a chodby, model HEPA ECO FORCE 30 má šíři 30 cm a je vhodný pro úklid menších pokojů a chodeb. Oba modely jsou určeny pro profesionální použití a kupují je hotely, úklidové firmy apod. , kde beží celý den.

 

Co je suché čištění koberců ?

Je to možnost čištění koberců vhodná pro koberce, které jsou nové nebo je díky složení nelze čistit mokrou cestou. Není příliš účinná na staré koberce, které jsou opakovaně již čištěny vodou. Je to velmi šetrná metoda čištění. Lindhaus díky velmi jednoduchému patentovanému systému, tzv. DSC systému, vám tuto volbu umožňuje. Máme v sortimentu i speciální čistidla na suché čištění koberců.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.

Povolit vše
Vybrat
Nesouhlasím